نوبت دهی مراکز نمونه گیری کرونا در استان قم بصورت اینترنتی و تلفنی | اخبار نیاورانایسنا/قم معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: شرایط نوبت گیری از مراکز منتخب مراقبت و غربالگری کرونا در استان قم بصورت اینترنتی و تلفنی فراهم شده است.

دکتر سیامک محبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت و همچنین در راستای تکریم مراجعین، همشهریان می توانند قبل از مراجعه حضوری به مراکز 9 گانه منتخب کرونا در استان قم بصورت تلفنی یا اینترنتی نوبت بگیرند.

وی ادامه داد: سامانه اینترنتی نوبت دهی مراکز خدمات تشخیص و درمان سرپایی کرونا از امروز اول شهریور ماه راه اندازی شده است و همشهریان جهت دریافت نوبت میتوانند از طریق شماره تلفن 37140 و انتخاب منوی شماره 3 نسبت به اخذ نوبت با توجه به محل سکونت و مرکز منتخب اقدام نمایند. 

محبی افزود: همچنین امکان اخذ نوبت به صورت اینترنتی و از طریق درگاه https://nobat.muq.ac.ir  نیز امکان پذیر می باشد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه پیک پنجم کرونا هم سرعت سرایت و هم شدت بیشتری داشته است، تاکید کرد: هنوز به قله این پیک نرسیده‌ایم و لذا از این بابت است که به صورت مستمر از مردم می‌خواهیم نسبت به رعایت مسائل بهداشتی و پروتکل‌ها توجه بیشتری داشته باشند و از تجمعات و دورهمی ها دوری کنند.

انتهای پیام