امضا تفاهم‌نامه بین فرمانداری و دانشگاه میبد در کاهش آسیب‌های اجتماعی است | اخبار نیاورانایسنا/یزد فرماندار میبد در نشستی با رئیس دانشگاه میبد و با توجه به تأکید آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در کاهش آسیب‌های اجتماعی و ساماندهی امور مهاجرین تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

حسین فلاح در این نشست خاطرنشان آسیب های اجتماعی شهرستان را مشکل جدی   گفت: کاهش آسیب های اجتماعی یکی از دغدغه های بزرکی است که باید با برنامه های راهبردی ودرست کاهش یابد وبه همین منظور احیاء طرح ساماندهی مهاجرین و غیربومی‌ها با حضور مشاورین و کارشناسان و نخبگان این شهرستان شروع‌شده است .

 فرماندارمیبد امضاء تفاهم‌نامه بین فرمانداری و دانشگاه میبد در اجرای این طرح را در کاهش آسیب‌های اجتماعی مهم خواند.

دکتر 《عباس کلانتری 》هم گفت: طی جلسات مختلفی که در اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی تشکیل شد دستورالعملی تهیه شد که مشتمل بر یکسری امور اجرایی و پژوهشی بود.
کلانتری افزود: امور اجرایی این طرح به دستگاه‌های اجرایی شهرستان واگذار شد و آنچه عمداً به دانشگاه واگذار شد انجام امور پژوهشی است که در قالب تفاهم‌نامه مشترک بین فرمانداری و دانشگاه میبد تدوین و امضاء شد.

وی گفت: امیدواریم با انجام این پروژه‌های تحقیقاتی بتوانیم نقش مؤثری در کاهش آسیب‌های اجتماعی ایفاء کنیم و سایر شهرستان‌ها هم بتوانند از نتایج این طرح بهره‌مند شوند.

انتهای پیام